Филтри -

Виљушкари HEDEN

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Виљушкари HEDEN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 7000 кг Тип на јарбол стандард
Година 1988 Километража 9500 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг
Година 1979 Километража Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Висина на подигање 4.4 м
Година 1995 Километража Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.6 м
Година 2001 Километража 2900 м/ч Сила
Холандија, Bosschenhoofd
Контактирајте го продавачот
аукција 3.050 €
Теренски вилушкар
Носивост 4000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 1996 Километража 18174 м/ч Сила
Германија, Stuhr
товарач на контејнери HEDEN 76100
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Година Километража Сила
Данска, Odder
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се