Филтри -

Виљушкари HUBTEX

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

26 огласа: Виљушкари HUBTEX

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 8000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2014 Километража 2738 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 13000 кг Тип на јарбол стандард
Година 2002 Километража 2538 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.37 м
Година 2008 Километража 4986 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 4500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2012 Километража 3800 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 4500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2007 Километража 10005 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
49.890 € Без ДДВ
Страничен вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 3.31 м
Година 2013 Километража 551 м/ч Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Страничен вилушкар
Година 2011 Километража 9086 м/ч Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Страничен вилушкар
Носивост 1500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.65 м
Година 2008 Километража Сила
Шпанија, Granollers
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7 м
Година 2004 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Преносен вилушкар
Носивост 4500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.55 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2007 Километража 4653 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Преносен вилушкар
Носивост 4500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2015 Километража 1026 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 7000 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2015 Километража 1918 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Година 2011 Километража 1800 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Страничен вилушкар
Носивост 4000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2011 Километража 258 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
страничен вилушкар HUBTEX DQ50-D страничен вилушкар HUBTEX DQ50-D страничен вилушкар HUBTEX DQ50-D
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол дуплекс
Година 2011 Километража 14715 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Година Километража 3235 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол дуплекс
Година 2013 Километража 3600 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
34.200 €
Страничен вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 6.1 м Должина на вилушка 1.5 м
Година 2012 Километража 8931 м/ч Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
55.300 €
Дизел вилушкар
Носивост 12000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.5 м
Година 2005 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 4500 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2017 Километража 2534 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.6 м
Година 2011 Километража 8575 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2008 Километража 7896 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8 м Должина на вилушка 0.8 м
Година 2000 Километража 4804 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.3 м
Година 2002 Километража 1260 м/ч Сила
Франција, Senlis
страничен вилушкар HUBTEX S40D страничен вилушкар HUBTEX S40D
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 4000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2005 Километража Сила
Франција, Senlis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се