Филтри -

Виљушкари HUBTEX од Холандија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Виљушкари HUBTEX од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 13000 кг Тип на јарбол стандард
Година 2002 Километража 2538 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 4500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2012 Километража 3800 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 4500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2007 Километража 10005 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 7000 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2015 Километража 1918 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 4500 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2017 Километража 2534 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се