Филтри -

Виљушкари HUBTEX од Полска

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Виљушкари HUBTEX од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Преносен вилушкар
Носивост 4500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.55 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2007 Километража 4653 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Преносен вилушкар
Носивост 4500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2015 Километража 1026 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
34.200 €
Страничен вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 6.1 м Должина на вилушка 1.5 м
Година 2012 Километража 8931 м/ч Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
55.300 €
Дизел вилушкар
Носивост 12000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.5 м
Година 2005 Километража Сила
Полска, Kęty
дизел вилушкар HUBTEX DQ45-G дизел вилушкар HUBTEX DQ45-G
2
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2009 Километража 2975 м/ч Сила
Полска, Kęty
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се