Филтри -

Виљушкари Hangcha

Резултати од пребарување: 760 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

760 огласа: Виљушкари Hangcha

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
48.401 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
56.379 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 10 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
12.740 € Без ДДВ
Количка за комисионирање
Година Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
12.740 € Без ДДВ
Количка за комисионирање
Година Километража Сила
Франција, Senlis
дизел вилушкар Hangcha XF25G-2 дизел вилушкар Hangcha XF25G-2
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
31.372 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
12.740 € Без ДДВ
Количка за комисионирање
Година Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
12.740 € Без ДДВ
Количка за комисионирање
Година Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
12.740 € Без ДДВ
Количка за комисионирање
Година Километража Сила
Франција, Senlis
вилушкар на гас Hangcha XF25G-2 вилушкар на гас Hangcha XF25G-2
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
29.327 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Година Километража Сила
Франција, Senlis
вилушкар на три тркала Hangcha X3W13-I
1
Контактирајте го продавачот
23.086 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
вилушкар на три тркала Hangcha X3W13-I
1
Контактирајте го продавачот
23.070 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
дизел вилушкар Hangcha XE38i
1
Контактирајте го продавачот
36.097 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
дизел вилушкар Hangcha XF35D-2 дизел вилушкар Hangcha XF35D-2
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
35.342 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
дизел вилушкар Hangcha XF35D-2 дизел вилушкар Hangcha XF35D-2
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
33.168 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
електричен вилушкар Hangcha XE38i
1
Контактирајте го продавачот
35.111 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
дизел вилушкар Hangcha XE25 дизел вилушкар Hangcha XE25
2
Контактирајте го продавачот
31.211 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
дизел вилушкар Hangcha XF35D-2 дизел вилушкар Hangcha XF35D-2
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
33.168 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Евро Euro 5 Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
16.599 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1000 кг Висина на подигање 4.3 м
Година 2023 Километража Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
36.950 €
Електричен вилушкар
Носивост 3500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.49 м
Година 2023 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
21.950 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2023 Километража 1575 м/ч Сила
Германија, Twist
електричен вилушкар Hangcha CPD25-AC4 електричен вилушкар Hangcha CPD25-AC4
2
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Електричен вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3300 м Должина на вилушка 1000 м
Година 2014 Километража 19484 м/ч Сила
Данска, Dania
Контактирајте го продавачот
аукција 1.408 € DKK 10.500 DKK
Дизел вилушкар
Носивост 3250 кг Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2007 Километража 4175 м/ч Сила
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2013 Километража 3932 м/ч Сила
Белгија, Waregem
количка за комисионирање Hangcha CBD20-AC2S количка за комисионирање Hangcha CBD20-AC2S
2
Контактирајте го продавачот
7.042 € Без ДДВ
Количка за комисионирање
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 760 огласа
Прикажи
Претплати се