Филтри -

Виљушкари Hangcha

Резултати од пребарување: 784 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

784 огласа: Виљушкари Hangcha

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
електричен вилушкар Hangcha XC50 електричен вилушкар Hangcha XC50
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 2 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
количка за комисионирање Hangcha CJD25-AC2-L количка за комисионирање Hangcha CJD25-AC2-L
2
Контактирајте го продавачот
10.055 € Без ДДВ
Количка за комисионирање
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 2.4 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
електричен вилушкар Hangcha XC50 електричен вилушкар Hangcha XC50
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 2 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
електричен вилушкар Hangcha XC50 електричен вилушкар Hangcha XC50
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Франција, Senlis
електричен вилушкар Hangcha X4W70-I
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 7000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 2.42 м
Година 2023 Километража 214 м/ч Сила
Франција, Senlis
дизел вилушкар Hangcha XF35G дизел вилушкар Hangcha XF35G
2
Контактирајте го продавачот
30.783 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2022 Километража 5723 м/ч Сила
Франција, Senlis
нови теренски вилушкар Hangcha TT50-2
1
Контактирајте го продавачот
64.556 € Без ДДВ
Теренски вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
нови електричен вилушкар Hangcha XC30 нови електричен вилушкар Hangcha XC30 нови електричен вилушкар Hangcha XC30
3
Контактирајте го продавачот
46.952 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
нови електричен вилушкар Hangcha XC30 нови електричен вилушкар Hangcha XC30 нови електричен вилушкар Hangcha XC30
3
Контактирајте го продавачот
46.952 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
нови електричен вилушкар Hangcha XC30
1
Контактирајте го продавачот
48.467 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
нови електричен вилушкар Hangcha XC50 нови електричен вилушкар Hangcha XC50
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
нови вилушкар на гас Hangcha XF35G-2
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
31.376 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 3500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
електричен вилушкар Hangcha AE35-I
1
Контактирајте го продавачот
39.676 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража 88 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
31.086 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Франција, Senlis
електричен вилушкар Hangcha AE25-I електричен вилушкар Hangcha AE25-I
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
31.086 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража 25 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
33.032 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Франција, Senlis
електричен вилушкар Hangcha AE25-I електричен вилушкар Hangcha AE25-I
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
27.677 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.6 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
40.194 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 2.02 м
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Франција, Senlis
нови теренски вилушкар Hangcha TT25-4
1
Контактирајте го продавачот
44.720 € Без ДДВ
Теренски вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови вилушкар на гас Hangcha XF25G-2
1
Контактирајте го продавачот
28.904 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
50.020 € Без ДДВ
Теренски вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови дизел вилушкар Hangcha XF70D
1
Контактирајте го продавачот
64.040 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 7000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови дизел вилушкар Hangcha XF55D
1
Контактирајте го продавачот
48.357 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 5500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови дизел вилушкар Hangcha XF55D
1
Контактирајте го продавачот
50.155 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 5500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови вилушкар на гас Hangcha XF35G-2
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
31.277 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 3500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 784 огласа
Прикажи