Филтри -

Виљушкари Hangcha од Белгија

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Виљушкари Hangcha од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2013 Километража 3932 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се