Филтри -

Виљушкари Hangcha од Франција

Резултати од пребарување: 664 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

664 огласа: Виљушкари Hangcha од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Количка за комисионирање
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража 45 м/ч Сила
Франција, Senlis
нови вилушкар на гас Hangcha XF55G
1
Контактирајте го продавачот
58.760 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 5500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
електричен вилушкар Hangcha AE25-I
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
27.497 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
електричен вилушкар Hangcha AE25-I
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
27.713 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
дизел вилушкар Hangcha AE25-I
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
27.201 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
дизел вилушкар Hangcha AE25-I
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
27.761 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
дизел вилушкар Hangcha AE25-I
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
26.740 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
дизел вилушкар Hangcha AE25-I
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
27.201 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
дизел вилушкар Hangcha AE25-I дизел вилушкар Hangcha AE25-I
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
30.591 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
дизел вилушкар Hangcha AE25-I
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
27.300 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
дизел вилушкар Hangcha AE25-I
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
26.740 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
дизел вилушкар Hangcha A4W35 дизел вилушкар Hangcha A4W35
2
Контактирајте го продавачот
35.533 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
дизел вилушкар Hangcha XF70D
1
Контактирајте го продавачот
71.473 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 7000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.82 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
дизел вилушкар Hangcha XF70D
1
Контактирајте го продавачот
66.880 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 7000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
73.622 € Без ДДВ
Теренски вилушкар
Носивост 5000 кг Евро Euro 5 Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
вилушкар на гас Hangcha XF30G-2 вилушкар на гас Hangcha XF30G-2
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
30.589 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
вилушкар на гас Hangcha XF25G-2 вилушкар на гас Hangcha XF25G-2
2
Контактирајте го продавачот
29.327 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
вилушкар на гас Hangcha XF25G-2
1
Контактирајте го продавачот
30.713 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
вилушкар на гас Hangcha XF30G-2
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
31.299 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
електричен вилушкар Hangcha AE20Ci
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 0.45 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
14.012 € Без ДДВ
Количка за комисионирање
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
нови тежок вилушкар Hangcha XF50G
1
Контактирајте го продавачот
48.758 € Без ДДВ
Тежок вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2018 Километража 1185 м/ч Сила
Франција, Senlis
вилушкар на гас Hangcha XF25G-2 вилушкар на гас Hangcha XF25G-2
2
Контактирајте го продавачот
31.290 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
дизел вилушкар Hangcha XF30D дизел вилушкар Hangcha XF30D
2
Контактирајте го продавачот
28.415 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Евро Euro 5 Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 664 огласа
Прикажи
Претплати се