Филтри -

Виљушкари Hangcha од Германија

Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

38 огласа: Виљушкари Hangcha од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2022 Километража 18 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
92.950 €
Тежок вилушкар
Носивост 10000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
29.950 €
Електричен вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м
Година 2024 Километража Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
21.850 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Слободен од 1520 мм Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1200 м
Година 2023 Километража Сила
Германија, Werl
Контактирајте го продавачот
76.000 €
Теренски вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс
Година 2023 Километража 21 м/ч Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
19.950 €
Електричен вилушкар
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
19.950 €
Електричен вилушкар
Носивост 1800 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
49.950 €
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2023 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
24.950 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво електро Висина на подигање 4.5 м
Година 2024 Километража Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
24.950 €
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2022 Километража Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
24.950 €
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2022 Километража Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
46.950 €
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
23.950 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Висина на подигање 4.7 м
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Dortmund
електричен вилушкар Hangcha CPD 35 -XD4-SI21
1
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2023 Километража 131 м/ч Сила
Германија, Twist
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 1800 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
13.300 €
Количка за комисионирање
Носивост 135 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.85 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
42.950 €
Теренски вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2022 Километража 10 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2023 Километража 2 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
22.200 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
19.950 €
Електричен вилушкар
Носивост 1800 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
49.950 €
Теренски вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2024 Километража 2 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
21.950 €
Вилушкар на гас
Носивост 1500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2024 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
21.400 €
Дизел вилушкар
Носивост 1750 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи