Филтри -

Виљушкари Hangcha од Холандија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Виљушкари Hangcha од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Дизел вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 4238 м/ч Сила
Холандија, Scharsterbrug
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2011 Километража 588 м/ч Сила
Холандија, Rucphen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Електричен вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 6 м/ч Сила
Холандија, LAREN (GLD)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража 4 м/ч Сила
Холандија, Wekerom
дизел вилушкар Hangcha CPCD45
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2012 Километража 4300 м/ч Сила
Холандија, Leeuwarden
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4.5 м
Година 2007 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се