Филтри -

Виљушкари Hangcha од Кина

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

22 огласа: Виљушкари Hangcha од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 06/2020 Километража 1900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
дизел вилушкар Hangcha G26 дизел вилушкар Hangcha G26
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Евро Euro 2
Година 07/2019 Километража 2100 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Евро Euro 2
Година 05/2020 Километража 1800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
8.800 US$ EUR ≈ 8.166 €
Дизел вилушкар
Евро Euro 3
Година 07/2020 Километража 1900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.423 €
Дизел вилушкар
Евро Euro 2
Година 08/2018 Километража 1800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
8.800 US$ EUR ≈ 8.166 €
Дизел вилушкар
Евро Euro 3
Година 07/2018 Километража 1400 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
9.000 US$ EUR ≈ 8.351 €
Дизел вилушкар
Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.5 м
Година 04/2020 Километража 1000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
9.500 US$ EUR ≈ 8.815 €
Дизел вилушкар
Евро Euro 3
Година 02/2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
9.000 US$ EUR ≈ 8.351 €
Електричен вилушкар
Година 02/2020 Километража 1700 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
9.100 US$ EUR ≈ 8.444 €
Електричен вилушкар
Година 02/2020 Километража 1800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
9.100 US$ EUR ≈ 8.444 €
Електричен вилушкар
Година 02/2020 Километража 1800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
9.000 US$ EUR ≈ 8.351 €
Електричен вилушкар
Година 02/2021 Километража 1800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
9.100 US$ EUR ≈ 8.444 €
Електричен вилушкар
Година 02/2020 Километража 1800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.423 €
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг Евро Euro 2 Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.3 м Ширина на вилушки 120 мм Брзина 19 км/ч
Година 03/2017 Километража 6000 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
6.100 US$ EUR ≈ 5.660 €
Дизел вилушкар
Висина на подигање 3 м Брзина 20 км/ч
Година 2020 Километража 600 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
5.800 US$ EUR ≈ 5.382 €
Дизел вилушкар
Висина на подигање 3 м Брзина 20 км/ч
Година 2020 Километража 750 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.920 €
Дизел вилушкар
Година 2016 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.640 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол стандард
Година 2021 Километража 620 м/ч Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.640 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол стандард
Година 2021 Километража 620 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 2023 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 60000 кг Евро Euro 5 Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 1 мм Брзина 70 км/ч
Година 2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се