Филтри -

Виљушкари Hangcha од Романија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Виљушкари Hangcha од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови електричен вилушкар Hangcha CPD25-AC3-REL756 нови електричен вилушкар Hangcha CPD25-AC3-REL756 нови електричен вилушкар Hangcha CPD25-AC3-REL756
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2018 Километража Сила
Романија, TIMIS
Контактирајте го продавачот
20.900 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 2500 м Должина на вилушка 1200 м Брзина 18 км/ч
Година 03/2020 Километража 5 м/ч Сила
Романија, Becicherecu Mic
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови електричен вилушкар Hangcha
1
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1800 кг Висина на подигање 4700 м Должина на вилушка 1200 м
Година 2023 Километража Сила
Романија, Arges
вилушкар на гас Hangcha Stivuitor LPG 3.5t
1
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Година Километража Сила
Романија, Arges
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Година Километража Сила
Романија, Arges
Контактирајте го продавачот
28.900 €
Дизел вилушкар
Година Километража 1 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се