Филтри -

Виљушкари HanseLifter

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1 оглас: Виљушкари HanseLifter

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4300 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2014 Километража 284 м/ч Сила
Словачка, Zilina

Other makes in the section "Виљушкари"

Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3000 м Должина на вилушка 500 м
Година 01/2023 Километража Сила
Северна Македонија, Ohri
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Телескопски натоварувач
Година 2005 Километража 6550 м/ч Сила
Литванија, Šniūraičiai, Radviliškio rajonas
Контактирајте го продавачот
62.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 6 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2022 Километража 320 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
163.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 5500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 8.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2022 Километража 223 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4100 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2017 Километража 6696 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
25.250 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Брзина 17 км/ч Тип на јарбол стандард Слободен од 115 мм Висина на подигање 4700 м
Година 01/2024 Километража Сила
Турција, İzmir
Контактирајте го продавачот
26.750 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1800 кг Брзина 18 км/ч Висина на подигање 4700 м
Година 01/2024 Километража Сила
Турција, İzmir
електричен вилушкар Hangcha XC50 електричен вилушкар Hangcha XC50
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 2 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг Гориво електро Брзина 17 км/ч
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 10000 кг Евро Euro 4 Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 18850 м
Година 2018 Километража 12104 м/ч Сила
Германија, Hamburg
аукција 2.500 €
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година Километража 7276 м/ч Сила
Романија, Hereclean
Troostwijk Auctions
6 години на Forkliftonline
аукција 2.000 €
Дизел вилушкар
Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година Километража Сила
Романија, Hereclean
Troostwijk Auctions
6 години на Forkliftonline
аукција 2.000 €
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година 2007 Километража 9325 м/ч Сила
Романија, Hereclean
Troostwijk Auctions
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
6.087 € PLN 25.900 PLN
Тежок вилушкар
Година Километража Сила
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
аукција 2.500 €
Дизел вилушкар
Гориво гас Тип на јарбол триплекс
Година Километража Сила
Романија, Hereclean
Troostwijk Auctions
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Брзина 17 км/ч Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 10000 кг Евро Euro 4 Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 18.8 м
Година 2015 Километража 14320 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
17.260 € UAH 750.000 UAH
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2016 Километража 6260 м/ч Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
аукција 112,10 € SEK 1.300 SEK
Регален вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 4.15 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 1982 Километража Сила
Шведска, Värnamo
Контактирајте го продавачот
аукција 86,21 € SEK 1.000 SEK
Регален вилушкар
Година 2004 Километража 12755 м/ч Сила
Шведска, Eslöv
Контактирајте го продавачот
18.740 € GBP 15.970 GBP
Страничен вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2003 Километража 6536 м/ч Сила
Полска, Andrychów
регален вилушкар Linde R 14-01
1
Контактирајте го продавачот
8.200 €
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.96 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 7460 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
70.270 € PLN 299.000 PLN
Телескопски натоварувач
Гориво дизел Брзина 36 км/ч
Година 2018 Километража 1420 м/ч Сила
Полска, Sitaniec
Контактирајте го продавачот
1.980 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 3000 кг Гориво електро
Година 2014 Километража 2295 м/ч Сила
Германија, Bremen
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи