Филтри -

Виљушкари Haulotte

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

30 огласа: Виљушкари Haulotte

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
27.750 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 17 м
Година 2011 Километража 3900 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
33.840 € PLN 145.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел
Година 2013 Километража 4013 м/ч Сила
Полска, Milicz, Sułów
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
28.450 € PLN 121.900 PLN
Телескопски натоварувач
Година 2013 Километража 2427 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
31.480 € PLN 134.900 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3600 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 13.6 м
Година 2013 Километража 2232 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 14 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2005 Километража 5500 м/ч Сила
Полска, Modliborzyce
Контактирајте го продавачот
30.200 €
Телескопски натоварувач
Година 2014 Километража 2107 м/ч Сила
Франција, Paris
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3600 кг Гориво дизел Висина на подигање 13.6 м
Година 2014 Километража Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
32.950 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Евро Euro 4 Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 17 м
Година 2008 Километража 4155 м/ч Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2012 Километража 2000 м/ч Сила
Франција, CHASSENEUIL-DU-POITOU
Контактирајте го продавачот
41.770 € PLN 179.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3600 кг Висина на подигање 14 м
Година 2014 Километража 2200 км Сила
Полска, K/Kielc
Контактирајте го продавачот
32.440 € PLN 139.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3600 кг Гориво дизел Висина на подигање 14 м
Година 2013 Километража 2555 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
57.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2018 Километража 1560 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Тип на јарбол стандард
Година 2017 Километража 3300 м/ч Сила
Франција, CHASSENEUIL-DU-POITOU
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3600 кг Гориво дизел Висина на подигање 13.6 м
Година 2014 Километража 3398 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3000 кг Тип на јарбол телескопски
Година 05/2005 Километража Сила
Бугарија, Брацигово
Контактирајте го продавачот
17.740 € PLN 76.000 PLN
Телескопски натоварувач
Година 2004 Километража Сила
Полска, Gmina Chełmiec
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3600 кг Гориво дизел Висина на подигање 13.6 м
Година 2014 Километража 2600 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година 2012 Километража Сила
Шпанија, Zaragoza
Euro Auctions ES
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 17 м
Година 2012 Километража 2800 м/ч Сила
Франција, Capens
Контактирајте го продавачот
57.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2018 Километража 3434 м/ч Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
Контактирајте го продавачот
34.950 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Гориво дизел Тип на јарбол триплекс
Година 2012 Километража 5617 м/ч Сила
Холандија, Groot-Ammers
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3600 кг Висина на подигање 14 м
Година 2014 Километража Сила
Франција, Capens
Контактирајте го продавачот
44.800 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 16.7 м
Година 2011 Километража 2699 м/ч Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
Контактирајте го продавачот
46.800 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3600 кг Гориво дизел Висина на подигање 13.6 м Должина на вилушка 1.07 м Ширина на вилушки 1260 мм
Година 2014 Километража 1727 м/ч Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 17 м
Година 2009 Километража 5900 м/ч Сила
Италија, Cuneo, Cuneo
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи