Филтри -

Виљушкари Heli

Резултати од пребарување: 173 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

173 огласа: Виљушкари Heli

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Електричен вилушкар
Висина на подигање 4.7 м
Година Километража 2863 м/ч Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Електричен вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година Километража 868 м/ч Сила
Холандија, Tilburg
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Дизел вилушкар
Должина на вилушка 1.77 м
Година 02/2017 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2013 Километража 1485 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Евро Euro 3 Гориво дизел Брзина 26 км/ч Висина на подигање 3 м
Година Километража Сила
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
4.800 US$ EUR ≈ 4.515 €
Дизел вилушкар
Евро Euro 3 Гориво дизел Висина на подигање 2.713 м Должина на вилушка 1.075 м
Година Километража Сила
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.630 €
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Висина на подигање 3.5 м
Година 2024 Километража Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Електричен вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2006 Километража 3825 м/ч Сила
Холандија, Tubbergen
Контактирајте го продавачот
5.550 €
Електричен вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 2013 Километража Сила
Холандија, Tubbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 2020 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 09/2023 Километража 60 м/ч Сила
Белгија, BEVEREN (WAAS)
Контактирајте го продавачот
20.380 € PLN 88.000 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
13.900 US$ EUR ≈ 13.070 €
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард
Година Километража Сила
Кина
нови дизел вилушкар Heli CPCD20 нови дизел вилушкар Heli CPCD20
2
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.290 €
Дизел вилушкар
Евро Euro 5 Гориво дизел Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2023 Километража Сила
Узбекистан, Тоshkent
аукција 3.336 € SEK 38.700 SEK
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2008 Километража 1406 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
5.500 US$ EUR ≈ 5.173 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Евро Euro 2 Гориво дизел Брзина 19 км/ч Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 03/2017 Километража 3500 м/ч Сила
Кина
нови електричен вилушкар Heli CPD30 в наявності нови електричен вилушкар Heli CPD30 в наявності нови електричен вилушкар Heli CPD30 в наявності
3
Контактирајте го продавачот
26.800 US$ EUR ≈ 25.210 €
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4.7 м
Година 2021 Километража 23 м/ч Сила
Украина, Kyiv
електричен вилушкар Heli CPD30
1
Контактирајте го продавачот
27.800 US$ EUR ≈ 26.150 €
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4700 м
Година 2021 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
4.800 US$ EUR ≈ 4.515 €
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг
Година 2021 Километража 620 м/ч Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 2016 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.703 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Брзина 40 км/ч Тип на јарбол стандард Слободен од 3000 мм Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.07 м Ширина на вилушки 150 мм
Година 08/2020 Километража 680 м/ч Сила
Кина, 合肥市
Контактирајте го продавачот
4.500 US$ EUR ≈ 4.233 €
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Тип на јарбол триплекс Должина на вилушка 1.2 м
Година 2022 Километража 552 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.703 €
Дизел вилушкар
Евро Euro 2 Гориво дизел Висина на подигање 1434.084 м
Година 2020 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.406 €
Дизел вилушкар
Носивост 6000 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.5 м
Година 2018 Километража Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 173 огласа
Прикажи
Претплати се