Филтри -

Виљушкари Hubtex

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

24 огласа: Виљушкари Hubtex

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 2534 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 2447 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Страничен вилушкар
Носивост 4000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2011 Километража 15733 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 8000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2014 Километража 2738 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
аукција 16.950 €
Страничен вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година Километража 14715 м/ч Сила
Германија, Stuhr
дизел вилушкар Hubtex DQ45-G дизел вилушкар Hubtex DQ45-G
2
Контактирајте го продавачот
30.600 €
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2009 Километража 2975 м/ч Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 13000 кг Тип на јарбол стандард
Година 2002 Километража 2538 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.37 м
Година 2008 Километража 4986 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Страничен вилушкар
Година 2011 Километража 9086 м/ч Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Страничен вилушкар
Носивост 1500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.65 м
Година 2008 Километража Сила
Шпанија, Granollers
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Преносен вилушкар
Носивост 4500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.55 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2007 Километража 4653 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Година 2011 Километража 1800 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Страничен вилушкар
Носивост 4000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2011 Километража 258 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
страничен вилушкар Hubtex DQ50-D страничен вилушкар Hubtex DQ50-D страничен вилушкар Hubtex DQ50-D
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол дуплекс
Година 2011 Километража 14715 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Година Километража 3235 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 3500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2011 Километража 1359 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Страничен вилушкар
Носивост 4500 кг Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2013 Километража 3355 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
35.300 €
Страничен вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 6.1 м Должина на вилушка 1.5 м
Година 2012 Километража 8931 м/ч Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
58.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 12000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.5 м
Година 2005 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.6 м
Година 2011 Километража 8575 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2008 Километража 7896 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8 м Должина на вилушка 0.8 м
Година 2000 Километража 4804 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.3 м
Година 2002 Километража 1260 м/ч Сила
Франција, Senlis
страничен вилушкар Hubtex S40D страничен вилушкар Hubtex S40D
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 4000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2005 Километража Сила
Франција, Senlis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се