Филтри -

Виљушкари Hubtex од Франција

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Виљушкари Hubtex од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.6 м
Година 2011 Километража 8575 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2008 Километража 7896 м/ч Сила
Франција, Senlis
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.3 м
Година 2002 Километража 1260 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8 м Должина на вилушка 0.8 м
Година 2000 Километража 4804 м/ч Сила
Франција, Senlis
страничен вилушкар Hubtex S40D страничен вилушкар Hubtex S40D
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 4000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2005 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 8000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2014 Километража 2738 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.37 м
Година 2008 Километража 4986 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Година Километража 3235 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 3500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2011 Километража 1359 м/ч Сила
Франција, Senlis
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се