Филтри -

Виљушкари Hubtex од Холандија

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

2 огласа: Виљушкари Hubtex од Холандија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 4500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м
Година 2012 Километража 6244 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2013 Километража 15978 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer

Други марки во делот "Виљушкари од Холандија"

товарач на контејнери SMV Konecranes 25-1200C
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 25000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2024 Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
25.250 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Висина на подигање 4.88 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2020 Километража 11367 м/ч Сила
Холандија, Veen
регален вилушкар Jungheinrich ETV216 регален вилушкар Jungheinrich ETV216 регален вилушкар Jungheinrich ETV216
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 5618 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2024 Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Culemborg
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 4500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.33 м
Година 1900 Километража 2878 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 6000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 0.15 м
Година 2002 Километража 6155 м/ч Сила
Холандија, Biddinghuizen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 33000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2023 Километража 1024 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
76.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 8000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.25 м Должина на вилушка 2.4 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2014 Километража 6202 м/ч Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Преносен вилушкар
Година Километража Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.63 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2016 Километража 8119 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 2000 Километража Сила
Холандија, Tubbergen
Контактирајте го продавачот
5.450 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.55 м
Година 2000 Километража 8835 м/ч Сила
Холандија, Tubbergen
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м
Година 2008 Километража 6092 м/ч Сила
Холандија, Tubbergen
Контактирајте го продавачот
3.750 €
Електричен вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м
Година 2024 Километража 7464 м/ч Сила
Холандија, Tubbergen
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2006 Километража 3825 м/ч Сила
Холандија, Tubbergen
Контактирајте го продавачот
7.250 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м
Година 2014 Километража Сила
Холандија, Tubbergen
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.83 м
Година 2015 Километража Сила
Холандија, Tubbergen
Контактирајте го продавачот
450 € Без ДДВ
Товарач на контејнери
Година Километража Сила
Холандија, Tubbergen
Контактирајте го продавачот
5.995 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Tubbergen
Контактирајте го продавачот
5.750 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м
Година 2009 Километража 5176 м/ч Сила
Холандија, Tubbergen
Контактирајте го продавачот
5.350 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 1998 Километража Сила
Холандија, Tubbergen
Контактирајте го продавачот
5.250 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.21 м
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Tubbergen
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи