Филтри -

Виљушкари Hyster од Бугарија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Виљушкари Hyster од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1200 кг Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1.2 м Брзина 12 км/ч
Година 05/1971 Километража 1041 м/ч Сила
Бугарија, Blagoevgrad
Контактирајте го продавачот
12.200 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 5000 кг Висина на подигање 4700 м
Година 2014 Километража 7500 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.308 €
Вилушкар на гас
Носивост 4000 кг Висина на подигање 4.41 м Брзина 17.2 км/ч
Година 12/2009 Километража 18482 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Висина на подигање 3.705 м Брзина 16.6 км/ч
Година 12/2009 Километража 25776 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 4000 кг Висина на подигање 5.65 м Брзина 18.7 км/ч
Година 01/2011 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 2.07 м
Година 2007 Километража 26200 м/ч Сила
Бугарија, RUSE
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се