Филтри -

Виљушкари Hyster од Данска

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

26 огласа: Виљушкари Hyster од Данска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
аукција 536,10 € DKK 4.000 DKK
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Гориво гас Висина на подигање 2.85 м
Година 1989 Километража Сила
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
аукција 2.547 € DKK 19.000 DKK
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.6 м
Година 1980 Километража Сила
Данска, Fyn
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 25000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 3.4 м
Година 2018 Километража 1082 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 9000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.44 м
Година 2018 Километража 3065 м/ч Сила
Данска, Odder
тежок вилушкар Hyster H8.0FT-6 тежок вилушкар Hyster H8.0FT-6 тежок вилушкар Hyster H8.0FT-6
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 8000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.4 м
Година 2016 Километража Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 8000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.4 м
Година 2017 Километража 2042 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 8000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.4 м
Година 2020 Километража 332 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 14000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.4 м
Година 2005 Километража 5964 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 28000 кг Гориво дизел Должина на вилушка 2.44 м
Година 2015 Километража Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 28000 кг Гориво дизел Должина на вилушка 2.44 м
Година 2016 Километража Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 9000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.63 м Центар на оптеретување 600 мм Должина на вилушка 2.4 м Ширина на вилушки 60 мм
Година 2017 Километража 2243 м/ч Сила
Данска, Odder
дизел вилушкар Hyster H9.0FT-6 FLK
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 9000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.4 м
Година 2017 Километража 5982 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Година Километража 3328 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 8000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс
Година Километража 2181 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 24000 кг Гориво дизел
Година 2013 Километража 16247 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Должина на вилушка 2.44 м
Година 2021 Километража 232 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 9000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.65 м Центар на оптеретување 600 мм Должина на вилушка 2.4 м
Година 2017 Километража 2782 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 8000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.4 м
Година 2008 Километража 8330 м/ч Сила
Данска, Odder
товарач на контејнери Hyster H16.00XM-12 товарач на контејнери Hyster H16.00XM-12 товарач на контејнери Hyster H16.00XM-12
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс
Година 2017 Километража 6519 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 52000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.44 м
Година 2022 Километража 110 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.44 м
Година 2020 Километража 75 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 28000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.4 м
Година 2019 Километража 1799 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 8000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Должина на вилушка 2.4 м
Година 2012 Километража 6594 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 9000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс
Година 2014 Километража 18495 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.44 м
Година 2020 Километража 736 м/ч Сила
Данска, Odder
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи