Филтри -

Виљушкари Hyster од Холандија

Резултати од пребарување: 252 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

252 огласа: Виљушкари Hyster од Холандија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
5.995 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Tubbergen
Контактирајте го продавачот
5.250 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.21 м
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Tubbergen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година 1991 Километража 1850 м/ч Сила
Холандија, Winterswijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година 2014 Километража Сила
Холандија, Vinkel
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 0.47 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2015 Километража 2755 м/ч Сила
Холандија, Vijfhuizen
Контактирајте го продавачот
7.950 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.11 м
Година 2012 Километража 8144 м/ч Сила
Холандија, Maarsbergen
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.15 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2017 Километража 15010 м/ч Сила
Холандија, Veen
тежок вилушкар Hyster H32XM-12
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 32000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2019 Километража 3200 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
тежок вилушкар Hyster H32XM-12
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 32000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2019 Километража 3800 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Слободен од 1550 мм Висина на подигање 4.35 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 1995 Километража Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.61 м
Година 2012 Километража 3543 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Слободен од 1550 мм Висина на подигање 4350 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1.2 м
Година 1995 Километража Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2016 Километража Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.65 м
Година 2018 Километража 16816 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Гориво гас
Година Километража 9999 м/ч Сила
Холандија, BERINGE
Контактирајте го продавачот
10.750 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година Километража 9999 м/ч Сила
Холандија, BERINGE
Контактирајте го продавачот
8.750 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Гориво гас
Година Километража 999 м/ч Сила
Холандија, BERINGE
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Гориво гас
Година Километража 15000 м/ч Сила
Холандија, BERINGE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.11 м
Година 2014 Километража 5299 м/ч Сила
Холандија, 's-Heer Arendskerke
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.49 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2010 Километража 1526 м/ч Сила
Холандија, 's-Heer Arendskerke
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.11 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2014 Километража 5068 м/ч Сила
Холандија, 's-Heer Arendskerke
Контактирајте го продавачот
аукција 4.500 €
Вилушкар на гас
Носивост 3820 кг Висина на подигање 5.3 м
Година 2011 Километража 12184 м/ч Сила
Холандија, Spijkenisse
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Година Километража 2868 м/ч Сила
Холандија, Bosschenhoofd
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Тежок вилушкар
Година Километража 17479 м/ч Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Слободен од 1700 мм Висина на подигање 4.8 м
Година 2002 Километража 10673 м/ч Сила
Холандија, IJsselmuiden
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 252 огласа
Прикажи