Филтри -

Виљушкари Hyster од Хрватска

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

20 огласа: Виљушкари Hyster од Хрватска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4800 м Должина на вилушка 1220 м Слободен од 1660 мм
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4450 м
Година 2015 Километража 14125 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3290 м
Година 2015 Километража 25598 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Електричен вилушкар
Носивост 1500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6550 м
Година 2017 Километража 9733 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.4 м
Година 2017 Километража 7175 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
19.250 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4615 м Должина на вилушка 1200 м
Година 2016 Километража 7736 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
12.300 €
Вилушкар на гас
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4750 м
Година 2011 Километража 12596 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Вилушкар на гас
Носивост 5500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6725 м
Година 2008 Километража 4707 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4360 м
Година 2017 Километража 10865 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
30.500 €
Вилушкар на гас
Носивост 3500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3580 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
45.800 €
Електричен вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4690 м
Година 2013 Километража 7614 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Вилушкар на гас
Носивост 3500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4920 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.3 м
Година 2017 Километража 11673 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 11150 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3560 м
Година 2022 Километража 1 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
53.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2022 Километража 1 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Електричен вилушкар
Носивост 1800 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.43 м
Година 2017 Километража 8991 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Електричен вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4835 м
Година 2023 Километража Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Висина на подигање 4.3 м
Година 2006 Километража 1100 м/ч Сила
Хрватска, Strmec
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 9000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5.4 м
Година 2007 Километража Сила
Хрватска, Sesvete, Zagreb
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се