Филтри -

Виљушкари Hyster од Италија

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

27 огласа: Виљушкари Hyster од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
електричен вилушкар Hyster E4.00XL електричен вилушкар Hyster E4.00XL електричен вилушкар Hyster E4.00XL
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 4000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.35 м Должина на вилушка 1500 м
Година 1999 Километража Сила
Италија, CAMPOGALLIANO MO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 2004 Километража 6500 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 16000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4750 м
Година 2021 Километража 150 м/ч Сила
Италија, Lavagna (GE)
електричен вилушкар Hyster J2.00 XL електричен вилушкар Hyster J2.00 XL
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 1992 Километража Сила
Италија, Suzzara (MN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.74 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2011 Километража 10197 м/ч Сила
Италија, Mariglianella (Napoli)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.75 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2012 Километража Сила
Италија, Mariglianella (Napoli)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 7000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.6 м Должина на вилушка 2.4 м Ширина на вилушки 200 мм
Година 2014 Километража 15086 м/ч Сила
Италија, Mariglianella (Napoli)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2002 Километража Сила
Италија, Mariglianella (Napoli)
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 2630 кг Висина на подигање 4.81 м
Година 1995 Километража 7594 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг
Година 1996 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4.62 м
Година 2017 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4.62 м
Година 2017 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
44.500 € Без ДДВ
Тежок вилушкар
Носивост 12000 кг Висина на подигање 6.2 м
Година 2006 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Висина на подигање 5.2 м
Година 2016 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Висина на подигање 4.9 м
Година 2014 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Тежок вилушкар
Носивост 5200 кг
Година 2011 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4.62 м
Година 2017 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 5000 кг Висина на подигање 4 м
Година 2014 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
18.600 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 9000 кг Висина на подигање 4.65 м
Година 2001 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 3.61 м
Година 2008 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4.62 м
Година 2017 Километража Сила
Италија, Brescia
дизел вилушкар Hyster H3.5FT дизел вилушкар Hyster H3.5FT
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Висина на подигање 4.11 м
Година 2011 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 3.71 м
Година 2003 Километража Сила
Италија, Brescia
електричен вилушкар Hyster H4.0FT6 4 wheel forklift truck електричен вилушкар Hyster H4.0FT6 4 wheel forklift truck електричен вилушкар Hyster H4.0FT6 4 wheel forklift truck
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 4000 кг
Година 2008 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Висина на подигање 3.43 м
Година 2017 Километража Сила
Италија, Brescia
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се