Филтри -

Виљушкари Hyster од Арапските Емирати

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

3 огласа: Виљушкари Hyster од Арапските Емирати

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Гориво дизел
Година 2011 Километража 3015 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 2008 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 2007 Километража 3465 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37

Други марки во делот "Виљушкари од Арапските Емирати"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Евро Euro 3 Гориво дизел Брзина 40 км/ч Тип на јарбол стандард Слободен од 525 мм Висина на подигање 5.27 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 120 мм
Година 06/2008 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Гориво дизел
Година 2012 Километража 5876 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
дизел вилушкар Caterpillar DP30NT
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 2022 Километража 1576 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
дизел вилушкар Caterpillar DP30NT
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 2023 Километража 817 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
дизел вилушкар Caterpillar DP30NT
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 2023 Километража 583 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
нови вилушкар на плин/бензин Yale GP25UX нови вилушкар на плин/бензин Yale GP25UX нови вилушкар на плин/бензин Yale GP25UX
3
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Вилушкар на плин/бензин
Носивост 2500 кг Гориво гас/бензин Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1220 м
Година 0/2023 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Abu Dhabi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Гориво дизел
Година 2009 Километража 7492 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Година 2018 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг
Година 2007 Километража 2000 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2018 Километража 1928 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
Контактирајте го продавачот
11.450 US$ EUR ≈ 10.680 €
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година 2020 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 55.980 €
Ротирачки телескопски натоварувач
Гориво дизел
Година 2008 Километража 4856 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Гориво дизел
Година 2024 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година 2024 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година 2014 Километража 5258 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
телескопски натоварувач JCB  540-180 телескопски натоварувач JCB  540-180
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража 3811 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
телескопски натоварувач JCB 540-170 телескопски натоварувач JCB 540-170
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2021 Километража 2947 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
телескопски натоварувач JCB 540-170 телескопски натоварувач JCB 540-170
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2022 Километража 531 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
телескопски натоварувач JCB 540-170 телескопски натоварувач JCB 540-170
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2022 Километража 2221 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2014 Километража 5000 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2015 Километража 5000 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Гориво дизел
Година 2012 Километража 5858 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи