Филтри -

Виљушкари Hyster од Полска

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

17 огласа: Виљушкари Hyster од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
вилушкар на гас Hyster H5.5FT
1
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Вилушкар на гас
Носивост 5500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2008 Километража Сила
Полска, Kęty
вилушкар на гас Hyster H5.5FT
1
Контактирајте го продавачот
12.200 €
Вилушкар на гас
Носивост 5500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 6.1 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2008 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 4500 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2008 Километража 8428 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
7.387 € PLN 32.000 PLN
Дизел вилушкар
Година 2006 Километража 9082 м/ч Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
8.800 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.95 м
Година 2011 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 5500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5.32 м Должина на вилушка 1.5 м
Година 2013 Километража 19130 м/ч Сила
Полска, KUNÓW
Контактирајте го продавачот
6.002 € PLN 26.000 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 1800 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2001 Километража Сила
Полска, Suchedniów
Контактирајте го продавачот
3.232 € PLN 14.000 PLN
Електричен вилушкар
Година 2000 Километража Сила
Полска, Zaklików
Контактирајте го продавачот
3.924 € PLN 17.000 PLN
Вилушкар на гас
Година 1998 Километража Сила
Полска, Zaklików
Контактирајте го продавачот
19.390 € PLN 84.000 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2021 Километража 1400 м/ч Сила
Полска, Ząbkowice Śląskie
Контактирајте го продавачот
92.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 28000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.15 м Должина на вилушка 2.5 м
Година 2006 Километража 2053 м/ч Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
11.400 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.95 м
Година 2011 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
43.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 8700 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.75 м Должина на вилушка 1.8 м
Година 2005 Километража 12750 м/ч Сила
Полска, Skwierzyna,Trzebiszewo
Контактирајте го продавачот
6.400 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.45 м Должина на вилушка 1 м
Година 2007 Километража 12000 м/ч Сила
Полска, Glinnik
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Тежок вилушкар
Носивост 7000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.4 м Должина на вилушка 2.5 м Ширина на вилушки 140 мм
Година 2007 Километража 5900 м/ч Сила
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
21.100 €
Дизел вилушкар
Носивост 7000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3405 м
Година 1992 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.35 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2007 Километража 300 м/ч Сила
Полска, Glinnik
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се