Филтри -

Виљушкари Hyster од Романија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

14 огласа: Виљушкари Hyster од Романија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Електричен вилушкар
Висина на подигање 5.2 м
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Гориво дизел Висина на подигање 4 м
Година 2007 Километража 8500 м/ч Сила
Романија
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.409 € RON 31.860 RON
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Висина на подигање 4 м
Година Километража Сила
Романија, Iași
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг Гориво гас Висина на подигање 4.45 м
Година 2008 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Електричен вилушкар
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Вилушкар на гас
Година 2002 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 3.71 м
Година 1999 Километража 3226 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година 2000 Километража 6000 м/ч Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
3.000 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво електро
Година 2003 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
10.700 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Евро Euro 6 Гориво гас Брзина 10 км/ч Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.65 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 01/2021 Километража 8390 м/ч Сила
Романија, ALBA
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 4000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Слободен од 1500 мм Висина на подигање 5.45 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2003 Километража 11000 м/ч Сила
Романија, Ghimbav
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 2760 кг Гориво дизел Висина на подигање 4.2 м
Година 2001 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Вилушкар на гас
Година 2013 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Вилушкар на гас
Година 2013 Километража Сила
Романија, Borș
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи