Филтри -

Виљушкари Hyster од Словачка

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Виљушкари Hyster од Словачка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2001 Километража Сила
Словачка, Bratislava
Контактирајте го продавачот
7.950 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.1 м
Година 2012 Километража 7316 м/ч Сила
Словачка, Zvolenská cesta 37
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се