Филтри -

Виљушкари Hyster од Украина

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Виљушкари Hyster од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.900 US$ EUR ≈ 11.780 €
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг Висина на подигање 4.6 м
Година 2016 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.330 €
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг Висина на подигање 4.9 м
Година 2016 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.330 €
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Висина на подигање 3900 м
Година 2017 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
13.300 US$ EUR ≈ 12.150 €
Дизел вилушкар
Висина на подигање 3.3 м
Година 2013 Километража Сила
Украина, Kyiv
дизел вилушкар Hyster H5.0FT
1
Контактирајте го продавачот
15.900 € UAH 642.600 UAH
Дизел вилушкар
Година 2011 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
теренски вилушкар Hyster H5.0FT
1
Контактирајте го продавачот
15.830 € UAH 639.400 UAH
Теренски вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м
Година 2011 Километража 11443 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се