Филтри -

Виљушкари Hyster од Унгарија

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

19 огласа: Виљушкари Hyster од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.350 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.45 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2010 Километража 10935 м/ч Сила
Унгарија, Nagytarcsa
Контактирајте го продавачот
8.635 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.1 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2010 Километража 13749 м/ч Сила
Унгарија, Nagytarcsa
Контактирајте го продавачот
14.720 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 4500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.3 м Должина на вилушка 1.5 м
Година 2008 Километража 7283 м/ч Сила
Унгарија, Nagytarcsa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 3500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 1250 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 1750 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 1500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 1500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
вилушкар на плин/бензин Hyster H1,75XM V-3650 вилушкар на плин/бензин Hyster H1,75XM V-3650 вилушкар на плин/бензин Hyster H1,75XM V-3650
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на плин/бензин
Носивост 1750 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.21 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 1999 Километража 11815 м/ч Сила
Унгарија, Felsőzsolca
вилушкар на гас Hyster H30FT V-2685 вилушкар на гас Hyster H30FT V-2685 вилушкар на гас Hyster H30FT V-2685
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4.3 м
Година 2008 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
дизел вилушкар Hyster H 4,00XM-6 V-2666 дизел вилушкар Hyster H 4,00XM-6 V-2666 дизел вилушкар Hyster H 4,00XM-6 V-2666
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2005 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
дизел вилушкар Hyster H50H V-2648 дизел вилушкар Hyster H50H V-2648 дизел вилушкар Hyster H50H V-2648
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 3.8 м Должина на вилушка 0.9 м
Година Километража 3774 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 0.9 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
13.550 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.36 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2012 Километража 3382 м/ч Сила
Унгарија, Nagytarcsa
Контактирајте го продавачот
10.210 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.79 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2014 Километража 15602 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се