Филтри -

Виљушкари Hyundai

Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

54 огласа: Виљушкари Hyundai

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2015 Километража 4929 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
аукција 3.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година Километража 9198 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол триплекс
Година Километража 6900 м/ч Сила
Белгија, Brasschaat
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м
Година 2014 Километража Сила
Белгија, Malmedy
Контактирајте го продавачот
88.900 € Без ДДВ
Тежок вилушкар
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м
Година 2010 Километража 1527 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.36 м
Година Километража 9141 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
16.750 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2017 Километража 8220 м/ч Сила
Холандија, Wekerom
Контактирајте го продавачот
75.250 € CLP 75.000.000 CLP
Тежок вилушкар
Носивост 16000 кг
Година 2013 Километража 14000 м/ч Сила
Чиле
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година 2014 Километража 5258 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година 2017 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година 2015 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
аукција 500 €
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол триплекс
Година 2008 Километража 9831 м/ч Сила
Холандија, Heijningen
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција 1.000 €
Дизел вилушкар
Гориво гас Тип на јарбол триплекс
Година 2002 Километража 3876 м/ч Сила
Холандија, Heijningen
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција 1.000 €
Дизел вилушкар
Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2014 Километража 10066 м/ч Сила
Холандија, Heijningen
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција 1.000 €
Дизел вилушкар
Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година Километража 2207 м/ч Сила
Холандија, Breda
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
14.080 € PLN 59.900 PLN
Вилушкар на плин/бензин
Носивост 2500 кг Гориво гас/бензин Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2015 Километража 229 м/ч Сила
Полска, Lubin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Година 2016 Километража Сила
Германија, Oftersheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 7000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.3 м
Година 2008 Километража 13650 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete, Zagreb
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.43 м Должина на вилушка 2 м
Година 2019 Километража 7462 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.070 €
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг Гориво дизел Висина на подигање 4.5 м
Година 2009 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
13.450 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.69 м
Година 2008 Километража 739 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
79.850 € Без ДДВ
Тежок вилушкар
Носивост 11000 кг Гориво дизел Висина на подигање 4.05 м Центар на оптеретување 600 мм Должина на вилушка 2400 м
Година 06/2018 Километража 4750 м/ч Сила
Романија, Afumați
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол стандард Слободен од 2000 мм Висина на подигање 5.5 м
Година 08/2004 Километража 4225 м/ч Сила
Бугарија, RUSE
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Тип на јарбол дуплекс
Година 2012 Километража 3100 м/ч Сила
Белгија, Willebroek
Контактирајте го продавачот
16.400 €
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2012 Километража Сила
Полска, Kęty
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи