Филтри -

Виљушкари Hyundai од Белгија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Виљушкари Hyundai од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
електричен вилушкар Hyundai 50DN-9VC електричен вилушкар Hyundai 50DN-9VC
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2023 Километража Сила
Белгија, Lier
електричен вилушкар Hyundai 25B-9U електричен вилушкар Hyundai 25B-9U електричен вилушкар Hyundai 25B-9U
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2023 Километража Сила
Белгија, Lier
Контактирајте го продавачот
аукција 800 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Тип на јарбол триплекс
Година Километража 5533 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
нови електричен вилушкар Hyundai 35BH-9 нови електричен вилушкар Hyundai 35BH-9 нови електричен вилушкар Hyundai 35BH-9
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.2 м Слободен од 2162 мм
Година 2022 Километража Сила
Белгија, Lier
нови електричен вилушкар Hyundai 30B-9U нови електричен вилушкар Hyundai 30B-9U
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м Должина на вилушка 1.2 м Слободен од 2660 мм
Година 2023 Километража Сила
Белгија, Lier
нови електричен вилушкар Hyundai 20BT-9U нови електричен вилушкар Hyundai 20BT-9U нови електричен вилушкар Hyundai 20BT-9U
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м Должина на вилушка 1.2 м Слободен од 2624 мм
Година 2023 Километража Сила
Белгија, Zulte
Контактирајте го продавачот
17.950 €
Дизел вилушкар
Тип на јарбол дуплекс
Година 2012 Километража 3100 м/ч Сила
Белгија, Willebroek
електричен вилушкар Hyundai 18BT-9U електричен вилушкар Hyundai 18BT-9U електричен вилушкар Hyundai 18BT-9U
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м
Година 2022 Километража Сила
Белгија, Lier
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се