Филтри -

Виљушкари Hyundai од Холандија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Виљушкари Hyundai од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Холандија, Nijkerk
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Дизел вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2017 Километража 8220 м/ч Сила
Холандија, Wekerom
Контактирајте го продавачот
25.750 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 01/2023 Километража Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 17298 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 9649 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Година Километража 4700 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Година Километража 4946 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 2017 Километража 2200 м/ч Сила
Холандија, Lunteren
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.98 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2015 Километража 7432 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.92 м
Година 2015 Километража 3500 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
8.995 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 1750 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2013 Километража 4866 м/ч Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
4.995 €
Вилушкар на три тркала
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 0.33 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2000 Километража 4680 м/ч Сила
Холандија, Sneek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража 9445 м/ч Сила
Холандија, Klundert/Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2011 Километража 4310 м/ч Сила
Холандија, Klundert/Moerdijk
Контактирајте го продавачот
13.750 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2014 Километража 10114 м/ч Сила
Холандија, Veen
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се