Филтри -

Виљушкари Hyundai - Казахстан

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Виљушкари Hyundai - Казахстан

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
100 €
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1200 м
Година 2023 Километража Сила
Казахстан, Almaty
Контактирајте го продавачот
100 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4700 м Должина на вилушка 1200 м
Година 2023 Километража Сила
Казахстан, Almaty
Контактирајте го продавачот
100 €
Вилушкар на гас
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1200 м
Година 2023 Километража Сила
Казахстан, Almaty
Контактирајте го продавачот
100 US$ EUR ≈ 92,79 €
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4500 м Должина на вилушка 1200 м Ширина на вилушки 550 мм
Година 2023 Километража Сила
Казахстан, Almaty
Контактирајте го продавачот
100 €
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1200 м
Година 2023 Километража Сила
Казахстан, Almaty
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1200 м
Година 2023 Километража Сила
Казахстан, Almaty
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се