Филтри -

Виљушкари Isuzu

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1 оглас: Виљушкари Isuzu

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.05 м
Година 2022 Километража Сила
Холандија, Veen

Други марки во делот "Виљушкари"

Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3000 м Должина на вилушка 500 м
Година 01/2023 Километража Сила
Северна Македонија, Ohri
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зглобен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Слободен од 1850 мм Висина на подигање 5.55 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
14.450.000 € PLN 61.500.000 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.95 м
Година 2013 Километража 11037 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Слободен од 2100 мм Висина на подигање 7.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража 8004 м/ч Сила
Франција, Senlis
страничен вилушкар Hubtex MQ40 страничен вилушкар Hubtex MQ40
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2011 Километража 6814 м/ч Сила
Франција, Senlis
нови вилушкар на гас Hangcha XF50D
1
Контактирајте го продавачот
43.996 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 5000 кг Евро Euro 5 Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
89.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 6.9 м
Година 2024 Километража 6 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
вилушкар на гас Toyota 06-8FG30F
1
Контактирајте го продавачот
11.800 €
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 2019 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 2013 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
товарач на контејнери SMV Konecranes 25-1200C
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 25000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2024 Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
90.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2020 Километража 2500 м/ч Сила
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
25.250 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Висина на подигање 4.88 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2020 Километража 11367 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
96.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 7000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.16 м
Година 2018 Километража 803 м/ч Сила
Германија, Chemnitz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2015 Километража 4929 м/ч Сила
Австрија, Haid
регален вилушкар Jungheinrich ETV216 регален вилушкар Jungheinrich ETV216 регален вилушкар Jungheinrich ETV216
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 5618 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 1800 кг Гориво електричен/дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.23 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража 246 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
17.040.000 € PLN 72.500.000 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.35 м
Година 2018 Километража 8668 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
12.920 €
Дизел вилушкар
Година 2006 Километража Сила
Австрија, At-4774 Sankt Marienkirchen Bei Schärding
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 18 м
Година 2008 Километража 5449 м/ч Сила
Полска, Mikołów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2024 Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 25000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.4 м
Година 2023 Километража Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 4 м
Година Километража 1681 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
94.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2022 Километража 466 м/ч Сила
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
6.700 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 3.8 м
Година 1990 Километража Сила
Полска, Biała Rawska
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи