Филтри -

Виљушкари JCB - Азербејџан

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Виљушкари JCB - Азербејџан

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови телескопски натоварувач JCB 530-110 нови телескопски натоварувач JCB 530-110
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3000 кг Евро Euro 4 Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 11 м Должина на вилушка 1.15 м Брзина 30 км/ч
Година 06/2023 Километража Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
80.000 US$ EUR ≈ 73.070 €
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража 1992 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
69.000 US$ EUR ≈ 63.020 €
Телескопски натоварувач
Година 2015 Километража 1980 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
54.000 US$ EUR ≈ 49.320 €
Телескопски натоварувач
Година 2014 Километража 12350 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се