Филтри -

Виљушкари JCB од Белорусија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Виљушкари JCB од Белорусија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
129.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3.8 кг Висина на подигање 7 м Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
89.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3200 кг Висина на подигање 6 м
Година 2015 Километража 4980 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
108.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3100 кг Висина на подигање 7 м
Година 2022 Километража 2267 м/ч Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
115.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3100 кг Висина на подигање 7 м
Година 2023 Километража 100 м/ч Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
123.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3200 кг
Година 2023 Километража Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
112.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Висина на подигање 9.5 м
Година 2022 Километража 160 м/ч Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
125.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 14 м
Година 2022 Километража 20 м/ч Сила
Белорусија, Minsk
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се