Филтри -

Виљушкари JCB од Естонија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Виљушкари JCB од Естонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
54.500 €
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 13.8 м
Година 2018 Километража 6550 м/ч Сила
Естонија, Pärnu
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 6 м
Година 2019 Километража 1150 м/ч Сила
Естонија, Pärnu
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 7 м
Година 2013 Километража 1557 м/ч Сила
Естонија, Pärnu
телескопски натоварувач JCB 531-70 | In very good conditon! телескопски натоварувач JCB 531-70 | In very good conditon!
2
Контактирајте го продавачот
53.900 €
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 7 м
Година 2018 Километража 1155 м/ч Сила
Естонија, Pärnu
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 8 м
Година 01/2017 Километража 5438 м/ч Сила
Естонија, Pärnu
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 9.5 м
Година 2016 Километража 2776 м/ч Сила
Естонија, Pärnu
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 12.3 м
Година 2017 Километража 4506 м/ч Сила
Естонија, Pärnu
Контактирајте го продавачот
68.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 16.7 м
Година 2019 Километража 1399 м/ч Сила
Естонија, Pärnu
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се