Филтри -

Виљушкари JCB од Германија

Резултати од пребарување: 67 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

67 огласа: Виљушкари JCB од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Телескопски натоварувач
Брзина 35 км/ч
Година 2015 Километража 5573 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 2000 кг Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1 м Брзина 20 км/ч
Година 2017 Километража 1550 м/ч Сила
Германија, Ulm-Lehr
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 4 м Брзина 20 км/ч
Година 2022 Километража 250 м/ч Сила
Германија, Ansbach
Контактирајте го продавачот
56.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2015 Километража 5100 м/ч Сила
Германија, Ansbach
Контактирајте го продавачот
87.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 18 м
Година 2021 Километража 880 м/ч Сила
Германија, Brüsseler Str. 1 48455 Bad Bent
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3800 кг Евро Euro 5
Година 11/2022 Километража 107 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4200 кг Евро Euro 5
Година 11/2022 Километража Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3800 кг Евро Euro 5 Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 6.3 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 200 мм Брзина 40 км/ч
Година 09/2022 Километража 37 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
104.800 €
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Евро Euro 5 Висина на подигање 13.8 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 150 мм
Година 07/2022 Километража 329 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 14 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2017 Километража 3961 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2022 Километража 360 м/ч Сила
Германија, Calbe / Saale
телескопски натоварувач JCB 560-80 AGRI XTRA
1
Контактирајте го продавачот
130.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража 105 м/ч Сила
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 14 м
Година 2018 Километража 3639 м/ч Сила
Германија, Kaltenkirchen
Контактирајте го продавачот
34.800 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 2000 кг Висина на подигање 5.1 м Должина на вилушка 1.06 м
Година 2013 Километража 1301 м/ч Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година Километража 200 м/ч Сила
Германија, Oerel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година Километража 5 м/ч Сила
Германија, Oerel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година Километража 5 м/ч Сила
Германија, Oerel
Контактирајте го продавачот
174.000 €
Телескопски натоварувач
Година Километража 250 м/ч Сила
Германија, Oerel
Контактирајте го продавачот
89.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година Километража 250 м/ч Сила
Германија, Oerel
Контактирајте го продавачот
166.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година Километража 450 м/ч Сила
Германија, Oerel
Контактирајте го продавачот
49.800 €
Телескопски натоварувач
Година 2018 Километража Сила
Германија, Sindelfingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Висина на подигање 13.78 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2007 Километража 2844 м/ч Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
Контактирајте го продавачот
36.900 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3100 кг
Година 2015 Километража 3627 м/ч Сила
Германија, Niederer Fläming Riesdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Висина на подигање 12.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 1938 м/ч Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 17 м
Година 2017 Километража 2466 м/ч Сила
Германија, Neumünster
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 67 огласа
Прикажи
Претплати се