Филтри -

Виљушкари JCB од Романија

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

25 огласа: Виљушкари JCB од Романија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2018 Километража 2900 м/ч Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2014 Километража Сила
Романија, Borș
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
300 €
Телескопски натоварувач
Гориво дизел
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3300 кг Гориво дизел Висина на подигање 10.5 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2007 Километража 3889 м/ч Сила
Романија, Satu-Mare
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 2800 кг Гориво дизел Брзина 40 км/ч
Година 05/2008 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3600 кг Висина на подигање 7 м
Година 2016 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг Гориво дизел Висина на подигање 4 м
Година 2018 Километража 3815 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Телескопски натоварувач
Година 2008 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2017 Километража Сила
Романија, Tarcea
Контактирајте го продавачот
46.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2018 Километража Сила
Романија, Tarcea
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2017 Километража Сила
Романија, Tarcea
Контактирајте го продавачот
38.500 €
Телескопски натоварувач
Година 2017 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Телескопски натоварувач
Година 2014 Километража 4100 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Телескопски натоварувач
Година 1999 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3.5 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 14 м
Година 2017 Километража Сила
Романија, Jud. Dolj
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 12.5 м
Година 2018 Километража Сила
Романија, Jud. Dolj
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4 кг Гориво дизел Висина на подигање 11.37 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2019 Километража 3500 м/ч Сила
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
61.200 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4 кг Гориво дизел Висина на подигање 16.8 м
Година 2017 Километража 2500 м/ч Сила
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Теренски вилушкар
Гориво дизел
Година Километража 5861 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Дизел вилушкар
Гориво дизел Висина на подигање 7 м
Година 2018 Километража 2259 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
47.900 € Без ДДВ
Теренски вилушкар
Гориво дизел
Година Километража 1145 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Теренски вилушкар
Гориво дизел
Година Километража 2600 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
52.500 €
Телескопски натоварувач
Гориво дизел
Година 2018 Километража 720 м/ч Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
55.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3100 кг Гориво дизел Брзина 30 км/ч Тип на јарбол телескопски Должина на вилушка 1200 м
Година 03/2019 Километража 3260 м/ч Сила
Романија, Cluj-Napoca
Контактирајте го продавачот
550 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Романија, Seini
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи