Филтри -

Виљушкари JCB од Украина

Резултати од пребарување: 225 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

225 огласа: Виљушкари JCB од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
74.260 € UAH 2.974.000 UAH
Телескопски натоварувач
Носивост 3300 кг Висина на подигање 10.5 м
Година 2019 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
49.170 € UAH 1.969.000 UAH
Телескопски натоварувач
Носивост 3300 кг Висина на подигање 10.5 м
Година 2019 Километража 4225 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
60.110 € UAH 2.407.000 UAH
Телескопски натоварувач
Носивост 1300 кг Висина на подигање 7 м
Година 2019 Километража 1351 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
67.230 € UAH 2.693.000 UAH
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 17 м
Година 2017 Километража 4437 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
99.350 € UAH 3.979.000 UAH
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 17 м
Година 2021 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
85.300 € UAH 3.416.000 UAH
Телескопски натоварувач
Носивост 3300 кг Висина на подигање 10.5 м
Година 2022 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
70.140 € UAH 2.809.000 UAH
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 18 м
Година 2018 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
63.220 € UAH 2.532.000 UAH
Телескопски натоварувач
Носивост 3100 кг Висина на подигање 7 м
Година 2019 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
78.270 € UAH 3.135.000 UAH
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
79.000 US$ EUR ≈ 73.300 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3.1 кг Висина на подигање 7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2022 Километража 338 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
75.260 € UAH 3.014.000 UAH
Телескопски натоварувач
Носивост 3300 кг Висина на подигање 10.5 м
Година 2021 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
80.180 € UAH 3.211.000 UAH
Телескопски натоварувач
Носивост 3300 кг Висина на подигање 10.5 м
Година 2019 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
42.150 € UAH 1.688.000 UAH
Телескопски натоварувач
Носивост 3300 кг
Година 2015 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
79.280 € UAH 3.175.000 UAH
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 17 м
Година 2019 Километража 2564 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
56.200 € UAH 2.251.000 UAH
Телескопски натоварувач
Година 2014 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
49.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Евро Euro 4 Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 12.5 м Ширина на вилушки 110 мм Брзина 37 км/ч
Година 2015 Километража 3280 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
44.800 US$ EUR ≈ 41.570 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3100 кг Висина на подигање 7 м
Година 2013 Километража 6800 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
58.500 US$ EUR ≈ 54.280 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Висина на подигање 14 м
Година 2015 Километража 4087 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
68.900 US$ EUR ≈ 63.930 €
Телескопски натоварувач
Носивост 5400 кг Висина на подигање 17 м
Година 2015 Километража 4100 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
51.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3000 кг Евро Euro 4 Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 7 м Должина на вилушка 1.2 м Брзина 20 км/ч
Година 2013 Километража 3700 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
49.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3100 кг Евро Euro 4 Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 7 м Должина на вилушка 1200 м Брзина 20 км/ч
Година 2013 Километража 3700 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
51.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3.3 кг Евро Euro 2 Висина на подигање 10.5 м Брзина 25 км/ч
Година 2012 Километража 4700 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
53.900 US$ EUR ≈ 50.010 €
Телескопски натоварувач
Година 2016 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража 1800 м/ч Сила
Украина, м.Рівне
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2011 Километража 6800 м/ч Сила
Украина, м.Рівне
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 225 огласа
Прикажи
Претплати се