Филтри -

Виљушкари JCB од Унгарија

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

23 огласа: Виљушкари JCB од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
62.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 9.5 м
Година 2022 Километража 521 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
104.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 9.5 м
Година 2024 Километража 9 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
62.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 9.5 м
Година 2022 Километража 522 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
84.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Гориво дизел
Година 2021 Километража 427 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
67.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 9.5 м
Година 2022 Километража 182 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
89.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 16.7 м
Година 2022 Километража 1054 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
97.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 7 м
Година 2024 Километража 6 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 13.8 м
Година 2021 Километража 2161 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 7 м
Година 2021 Километража 513 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
63.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 13.8 м
Година 2021 Километража 1691 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
29.290 € HUF 11.450.000 HUF
Телескопски натоварувач
Година 2010 Километража 17095 м/ч Сила
Унгарија, Kiskunfélegyháza
Контактирајте го продавачот
82.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 16.7 м
Година 2022 Километража 1794 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 13.8 м
Година 2021 Километража 2152 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2021 Километража 237 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
21.740 € HUF 8.500.000 HUF
Телескопски натоварувач
Гориво дизел
Година 07/2016 Километража 7 м/ч Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
62.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2020 Километража 765 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
56.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 6 м
Година 2022 Километража 474 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Теренски вилушкар
Носивост 2600 кг Гориво дизел Висина на подигање 5.5 м
Година 2013 Километража 1717 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Телескопски натоварувач
Носивост 4100 кг Брзина 25 км/ч Висина на подигање 7 м
Година 2017 Километража 8408 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
45.440 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Евро Euro 1
Година 2014 Километража 3058 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 16.7 м
Година 2017 Километража 5214 м/ч Сила
Унгарија, Debrecen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 13.8 м
Година 2019 Километража 4768 м/ч Сила
Унгарија, Debrecen
Контактирајте го продавачот
109.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 7 м
Година 2023 Километража 8 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи