Филтри -

Виљушкари JLG од Белгија

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Виљушкари JLG од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.750 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Висина на подигање 12 м
Година 2006 Километража 5079 м/ч Сила
Белгија, Balen
Контактирајте го продавачот
31.000 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2004 Километража 4653 м/ч Сила
Белгија, AALST
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се