Филтри -

Виљушкари JLG од Холандија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

4 огласа: Виљушкари JLG од Холандија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
39.800 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Гориво дизел
Година 01/2016 Километража 11887 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
23.450 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Гориво дизел Висина на подигање 17 м
Година Километража 4906 м/ч Сила
Холандија, Oud Gastel
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
29.950 €
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 1.4 м
Година 2012 Километража 3803 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Телескопски натоварувач
Гориво дизел
Година 2007 Километража 7532 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven

Други марки во делот "Виљушкари од Холандија"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 1.1 м
Година 2015 Километража 4969 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 1 м
Година 2007 Километража 3702 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Тежок вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 135 м Должина на вилушка 240 м
Година 1996 Километража 16250 м/ч Сила
Холандија, Dirksland
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.6 м Должина на вилушка 0.12 м
Година Километража 177 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
2.995 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м Должина на вилушка 1 м
Година Километража 721 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.1 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2017 Километража 6043 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
169.950 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година Километража 1130 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
82.950 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Гориво дизел Брзина 40 км/ч Висина на подигање 17 м
Година Километража 1255 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
54.950 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Брзина 40 км/ч Висина на подигање 13.6 м
Година Километража 1255 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
8.985 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.6 м
Година 2017 Километража 17633 м/ч Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.6 м
Година 2018 Километража 15048 м/ч Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2017 Километража 15767 м/ч Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
27.750 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 17 м
Година 2011 Километража 3900 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
10.650 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.82 м
Година 2019 Километража 8977 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Гориво дизел Висина на подигање 7 м
Година 2015 Километража 1667 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард
Година 2007 Километража 9500 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.1 м
Година 2016 Километража 4380 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол стандард
Година Километража 8400 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
54.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3800 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 15.7 м
Година 2012 Километража 5400 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
50.950 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Гориво дизел Брзина 20 км/ч Висина на подигање 5 м
Година Километража 49 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража 130 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи