Филтри -

Виљушкари Jumbo

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Виљушкари Jumbo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Страничен вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.3 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2013 Километража 8764 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Теренски вилушкар
Носивост 5000 кг
Година 1995 Километража 13109 м/ч Сила
Австрија, Liezen
Контактирајте го продавачот
16.200 €
Страничен вилушкар
Носивост 6000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2000 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Година 2005 Километража Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
23.400 € Без ДДВ
Страничен вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м Должина на вилушка 1.5 м
Година 2005 Километража 6690 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
9.300 €
Страничен вилушкар
Година 1995 Километража Сила
Австрија, Vienna
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Страничен вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2008 Километража 15034 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 10000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4000 м Должина на вилушка 1400 м
Година 2000 Километража 9360 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete, Zagreb
Контактирајте го продавачот
11.284 €
Страничен вилушкар
Носивост 5000 кг Должина на вилушка 0.04 м
Година 2004 Километража 6976 м/ч Сила
Германија, Fürstenstein
Контактирајте го продавачот
59.800 € Без ДДВ
Страничен вилушкар
Носивост 8000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2012 Километража 1536 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Страничен вилушкар
Година 2002 Километража 4647 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се