Филтри -

Виљушкари Jumbo од Германија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Виљушкари Jumbo од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Страничен вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м Должина на вилушка 1.5 м
Година 2005 Километража 6690 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
22.800 € Без ДДВ
Страничен вилушкар
Носивост 5000 кг Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2008 Километража 15034 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
11.284 €
Страничен вилушкар
Носивост 5000 кг Должина на вилушка 0.04 м
Година 2004 Километража 6976 м/ч Сила
Германија, Fürstenstein
Контактирајте го продавачот
61.500 € Без ДДВ
Страничен вилушкар
Носивост 8000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2012 Километража 1536 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се