Филтри -

Виљушкари Jungheinrich од Белгија

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

29 огласа: Виљушкари Jungheinrich од Белгија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Количка за комисионирање
Гориво електро Тип на јарбол стандард Должина на вилушка 1.2 м
Година 1989 Километража 6286 м/ч Сила
Белгија, Aartselaar
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Тип на јарбол дуплекс
Година Километража 874 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 4.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.43 м
Година Километража 8073 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година Километража 10733 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 4.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Тип на јарбол триплекс
Година Километража 13680 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 3.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Тип на јарбол триплекс
Година Километража 8490 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 2.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Тип на јарбол триплекс
Година Километража 14658 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 2.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Тип на јарбол дуплекс
Година Километража 3162 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 4.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Тип на јарбол триплекс
Година Километража 13084 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 1.700 €
Регален вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво електро Висина на подигање 54.74 м Должина на вилушка 1.12 м
Година 2018 Километража 8291 м/ч Сила
Белгија, Nivelles
Контактирајте го продавачот
аукција 1.700 €
Регален вилушкар
Носивост 3500 кг Висина на подигање 54.74 м
Година 2018 Километража 7163 м/ч Сила
Белгија, Nivelles
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг Тип на јарбол дуплекс
Година Километража Сила
Белгија, Oostrozebeke
Контактирајте го продавачот
10.300 €
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.02 м
Година 2015 Километража 14163 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.8 м
Година 2006 Километража 12611 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.6 м
Година 2001 Километража 9497 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
26.300 €
Регален вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2015 Километража 4513 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
5.800 €
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.55 м
Година 2006 Километража 9692 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
7.200 €
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.1 м
Година 2012 Километража 11832 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
9.600 €
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.6 м
Година 2014 Километража 6026 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
9.600 €
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.6 м
Година 2014 Километража 4712 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
7.600 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2001 Километража 7412 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м
Година 2004 Километража 12950 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.25 м
Година 2009 Километража 11403 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
8.700 €
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.55 м
Година 2013 Километража 11111 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.3 м
Година 2008 Километража 9717 м/ч Сила
Белгија, AALST
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи