Филтри -

Виљушкари Jungheinrich од Чешка Република

Резултати од пребарување: 121 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

121 огласа: Виљушкари Jungheinrich од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.400 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1250 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2010 Километража 12036 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2017 Километража 6188 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
18.400 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2019 Километража 12876 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
18.400 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2017 Километража 10348 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2019 Километража 3247 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м
Година 2019 Километража 4963 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
13.400 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м
Година 2015 Километража 9709 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
9.300 €
Регален вилушкар
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 11.51 м
Година 2016 Километража 8658 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
19.400 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2019 Километража 10309 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
13.100 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м
Година 2017 Километража 11974 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
15.400 €
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2018 Километража 5721 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
12.400 €
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2018 Километража 4782 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
12.200 €
Регален вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м
Година 2015 Километража 9544 м/ч Сила
Чехија, Prague
Контактирајте го продавачот
18.400 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7 м
Година 2019 Километража 13190 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
13.400 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м
Година 2011 Километража 5035 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
18.400 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7 м
Година 2019 Километража 10746 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2016 Километража 8499 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
10.400 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м
Година 2018 Километража 12194 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.72 м
Година 2013 Километража 10389 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
7.100 €
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.02 м
Година 2014 Километража 10473 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
10.400 €
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.1 м
Година 2020 Километража 5959 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
8.200 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м
Година 2016 Километража 9378 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
13.600 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1300 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2016 Километража 10002 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
14.800 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7 м
Година 2017 Километража 14913 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
5.400 €
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.3 м
Година 2011 Километража 6126 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 121 огласа
Прикажи
Претплати се