Филтри -

Виљушкари Jungheinrich од Франција

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

11 огласа: Виљушкари Jungheinrich од Франција

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зглобен вилушкар
Носивост 1250 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.25 м
Година Километража 6610 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зглобен вилушкар
Носивост 1250 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 7.25 м
Година 2003 Километража 6473 м/ч Сила
Франција, Senlis
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.300 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.3 м
Година 1995 Километража 337 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 0.8 м
Година 2004 Километража 7652 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Количка за комисионирање
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.5 м Должина на вилушка 0.8 м
Година 2010 Километража 6554 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво дизел
Година 2020 Километража 3939 м/ч Сила
Франција, ILLKIRCH
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1250 кг Гориво електро Висина на подигање 4.35 м
Година 2008 Километража 2602 м/ч Сила
Франција, Bellignat
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Година 2015 Километража Сила
Франција, Bellignat
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2013 Километража 5341 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Гориво електро Висина на подигање 6.5 м
Година 2021 Километража 1907 м/ч Сила
Франција, Arc sur Tille
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи