Филтри -

Виљушкари Jungheinrich од Германија

Резултати од пребарување: 130 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

130 огласа: Виљушкари Jungheinrich од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
вилушкар на гас Jungheinrich TFG320 вилушкар на гас Jungheinrich TFG320 вилушкар на гас Jungheinrich TFG320
3
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2018 Километража 5526 м/ч Сила
Германија, Wermelskirchen
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Висина на подигање 4.85 м
Година 2013 Километража 2900 м/ч Сила
Германија, Cloppenburg
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
13.200 €
Дизел вилушкар
Тип на јарбол триплекс
Година 2011 Километража 4200 м/ч Сила
Германија, Essen
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.3 м
Година 2016 Километража 14002 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2017 Километража 3681 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 4000 кг Тип на јарбол стандард
Година 2016 Километража 7636 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 4000 кг Тип на јарбол стандард
Година 2016 Километража 4623 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2014 Километража 5882 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2350 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2013 Километража 5263 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2350 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2013 Километража 4862 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2016 Километража 3529 м/ч Сила
Германија, Eckental
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 3981 м/ч Сила
Германија, Eckental
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс
Година 2017 Километража 4387 м/ч Сила
Германија, Eckental
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2017 Километража 7604 м/ч Сила
Германија, Eckental
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2018 Километража 6726 м/ч Сила
Германија, Eckental
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс
Година 2017 Километража 7575 м/ч Сила
Германија, Eckental
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2017 Километража 6605 м/ч Сила
Германија, Eckental
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 3500 кг Тип на јарбол стандард
Година 2015 Километража 9411 м/ч Сила
Германија, Eckental
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс
Година 2012 Километража 5587 м/ч Сила
Германија, Eckental
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2016 Километража 2560 м/ч Сила
Германија, Eckental
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2019 Километража 4196 м/ч Сила
Германија, Eckental
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2014 Километража 14020 м/ч Сила
Германија, Stuhr
електричен вилушкар Jungheinrich EFG320-ZZ310
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.1 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража 7838 м/ч Сила
Германија, Olfen
дизел вилушкар Jungheinrich EFG BC 325k
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2024 Километража Сила
Германија, Olfen
вилушкар на три тркала Jungheinrich EFG215-DZ440
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.4 м
Година 2015 Километража 8273 м/ч Сила
Германија, Olfen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 130 огласа
Прикажи
Претплати се