Филтри -

Виљушкари Jungheinrich од Холандија

Резултати од пребарување: 185 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

185 огласа: Виљушкари Jungheinrich од Холандија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
количка за комисионирање Jungheinrich ERE225 количка за комисионирање Jungheinrich ERE225 количка за комисионирање Jungheinrich ERE225
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Количка за комисионирање
Носивост 2500 кг Гориво електро Ширина на вилушки 540 мм
Година 2017 Километража 2831 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
10.950 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Слободен од 1550 мм Висина на подигање 4700 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1200 м
Година 2019 Километража 2532 м/ч Сила
Холандија, Geleen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
вилушкар на три тркала Jungheinrich EFG 110k вилушкар на три тркала Jungheinrich EFG 110k
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 1196 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
аукција 3.000 €
Дизел вилушкар
Гориво гас
Година 2017 Километража 11764 м/ч Сила
Холандија, Tiel
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
3.750 €
Електричен вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м
Година 2024 Километража 7464 м/ч Сила
Холандија, Tubbergen
аукција 2.750 €
Дизел вилушкар
Гориво гас
Година 1996 Километража 2260 м/ч Сила
Холандија, Tiel
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Слободен од 1600 мм Висина на подигање 4.6 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1200 м
Година 2015 Километража 5125 м/ч Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Година Километража Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Слободен од 1600 мм Висина на подигање 4.85 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2001 Километража 12986 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 3.3 м
Година 2005 Километража 16265 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1 м
Година 2009 Километража 629 м/ч Сила
Холандија, Geleen
дизел вилушкар Jungheinrich Efg 316 дизел вилушкар Jungheinrich Efg 316 дизел вилушкар Jungheinrich Efg 316
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 1600 кг Висина на подигање 3 м
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Vianen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 5.5 м
Година 2018 Километража 2180 м/ч Сила
Холандија, Vianen
Контактирајте го продавачот
3.250 € Без ДДВ
Количка за комисионирање
Година 2017 Километража Сила
Холандија, Vianen
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Слободен од 1600 мм Висина на подигање 3.7 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража 896 м/ч Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Слободен од 1600 мм Висина на подигање 3.7 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража 2346 м/ч Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1850 кг Гориво електро Висина на подигање 4.5 м
Година 2014 Километража 7727 м/ч Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.8 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1.2 м
Година 2012 Километража 7767 м/ч Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Слободен од 1600 мм Висина на подигање 5 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1.2 м
Година 2014 Километража 15204 м/ч Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 4.64 м
Година 2015 Километража 6912 м/ч Сила
Холандија
електричен вилушкар Jungheinrich EFG S30
1
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво електро Висина на подигање 4.4 м
Година 2016 Километража 7223 м/ч Сила
Холандија
електричен вилушкар Jungheinrich EFG S30
1
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво електро Висина на подигање 4.4 м
Година 2016 Километража 7476 м/ч Сила
Холандија
електричен вилушкар Jungheinrich EFG S30
1
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво електро Висина на подигање 4.4 м
Година 2016 Километража 18131 м/ч Сила
Холандија
електричен вилушкар Jungheinrich EFG S30
1
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво електро Висина на подигање 4.4 м
Година 2016 Километража 9527 м/ч Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво електро Висина на подигање 5.5 м
Година 2013 Километража 7085 м/ч Сила
Холандија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 185 огласа
Прикажи