Филтри -

Виљушкари Jungheinrich од Хрватска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Виљушкари Jungheinrich од Хрватска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 8000 кг
Година 2004 Километража 6084 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
13.500 € Со вклучен ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Висина на подигање 5 м
Година 2016 Километража 13000 м/ч Сила
Хрватска, Strmec
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.05 м
Година 2011 Километража 8000 м/ч Сила
Хрватска, Strmec
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Количка за комисионирање
Носивост 2000 кг Висина на подигање 1.73 м Должина на вилушка 1.6 м
Година 2017 Километража 4166 м/ч Сила
Хрватска, Strmec
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Количка за комисионирање
Носивост 1000 кг
Година 2013 Километража 4188 м/ч Сила
Хрватска, Strmec
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2014 Километража 8500 м/ч Сила
Хрватска, Strmec
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 1000 кг Тип на јарбол триплекс
Година 1992 Километража 4100 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се